fbpx
SURFIN TRAVEL

Hakkımızda

Surfin Travel Transfer Hizmeti:

Surfin Travel 2017 yılında turizm odaklı kurulmuş genç bir firmadır. Havalimanı Transfer, Şehirler Arası Transfer ve Kapıdan Kapıya Transfer hizmet anlayışıyla bu zamana kadar kaliteli hizmeti sunmuştur ve bu ilkede devam etmektedir. En büyük biziz gibi davranmıyoruz ama en iyi hizmeti biz vereceğiz ilkesiyle ilerlemekteyiz…

Hizmetlere Bakış Açımız:

Surfin Travel sizleri başta İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara gibi büyükşehirlerde bulunan havalimanlarından, kalabalık şehir merkezlerinden, limanlardan otellerinize veya varış noktanıza kadar duraksız, sıra beklemeden kaliteli hizmetle götürecektir. Bu hizmetler sizler için kişiselleştirilmiş özel hizmetlerimizdendir. Müşterilerimizin tatil seyahatlerine giderken her şeyin yolunda olduğunun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu sebeptendir ki sizlerin seyahatlerinde araçlarımız sizlerin belirlediği noktalarda bir saat kadar önce hazır olmaktadır.

Surfin Travel Havalimanı Transfer Hizmeti:

Surfin Travel sizlere Havalimanlarında uzun araç kuyruklarını ve beklemeyi unutturacak hizmetlerimizden birini kullanmak oldukça kolaydır. Bizlere 24 saat açık numaramızdan ulaşabilir yada rezervasyon formu doldurarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Özel araçlardan, shuttle hizmeti sunduğumuz ortak paylaşımlı araçlara, 9 kişi kapasiteli minivan araçlardan 54 kişi kapasiteli otobüslere kadar sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda geniş araç çeşitliliği filomuz yer almaktadır.

Surfin Travel Güvenli Transfer:

Surfin Travel da çalışan araç şoförlerimiz her sefer öncesinde HES kodlarını Sağlık Bakanlığı’na online bildirmekteyiz. Böylece güvenliğimizi daima üst seviyede tutmakta ve oluşacak riskleri en aza indirmekteyiz. Araçlarımız son teknoloji 5g internet alt yapısına sahiptir. Seyahatlerinizde dilerseniz yüksek hızda internetin keyfini çıkartın dilerseniz araç içi multi medya sistemleriyle yolculuğunuzun tanını çıkartın. Misafirlerimiz kendilerini mükemmel hissetmesi için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Surfin Travel Kalite ve Hizmet Anlayışımız:

Hizmetlerimizin kalitesi ve fiyat politikamızı müşterimizin bilmesini sağlamaktayız. Varışta Sürpriz ücretlerle karşılaşmadan ETHOS ilkesi doğruluğunda hareket etmekteyiz. Surfin Travel bu sebepten ötürüdür ki zorunlu olan köprü, otoyol ücretlerini ve havalimanı karşılama ücretlerini sizlere yansıtmaz.
Surfintravel.com olarak sunduğumuz hizmetlerimiz sonrasında değerlendirmelerinize çok önem vermekteyiz. Bu değerlendirmeler hizmetlerimizi iyileştirmek için bizlere rehber olmaktadır. Araçlarımız Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığının lisansladığı araçlardan olup D2 sertifikasına sahiptir.
Surfin Travel sizlere ödeme yöntemleriyle de kolaylık sağlamaktadır. Yolculuk ücretini dilerseniz Kredi Kartıyla araç içerisinde ödeyebilir seyahatinize ait faturayı anında alabilirsiniz. Surfin Travel olarak kalite ve hizmete referans olamaya oldukça hazırız.LOKASYONLARIMIZ

-İstanbul Havalimanı
– Taksim
– Beyoğlı
– Fatih
– Beylikdüzü
– Kadıköy
– Caddebostan
– Maltepe
– Sabiha Gökçen Havalimanı

TEMASTA KAL

Hesaplarımızı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip bizimle sürekli olarak iletişim halinde kalabilirsiniz.