fbpx

Hizmetlerimiz

Tatiliniz yada seyahatinizi en güzel geçmesi için deneyimli ekiplerimiz sizlere ilk andan son ana kadar eşlik etmektedir. Misafir olduğunuz şehrin en ince ayrıntısına kadar yaşamak isterseniz bizlere ulaşmanız ve özel ayrıcalıklı müşterilerimizden olmayı deneyimlemelisiniz.
Surfin Travel olarak Türkiye geneli ve İstanbul Havalimanlarına konforlu ve güvenli şekilde gitmek isteyen seçkin müşterilerimiz için havalimanı transfer hizmeti vermekteyiz.

Düğün arabası kiralamak hem bütçenizi çok zorlamayacak hem de düğün günü sizi rahatlatacak bir seçenektir. Şöförlü tamamen vip dizayn edilmiş 9+1 geniş vip şöförlü araçlarımızla, düğüne giderken hem lüks hem rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

Düğün Organizasyonları


Bir yerden bir yere giderken size özel şöförlü vip araçlarımızla Surfin Travel olarak kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek için sizlerin yanındayız.

Vip Ulaşım


Surfin Travel özel şöförlü ve seyahat güvenceli premium hizmet vermek için sizlerin yanında.Kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla yıllardır hizmetlerimize aralıksız devam etmekteyiz.

Şehirler Arası Transfer


Günübirlik turlarınız, gezileriniz vs partilerinde surfin travel farkını hissedeceksiniz.Tüm güzel anlarınızda yanınızdayız.

Tur ve Gezi Organizasyonları


Tekne turları, Yat gezileri, Evlilik teklifi, Şehir turları gibi bütün özel organizasyonlarınızı biz planlıyoruz. Size sadece keyfini sürmek kalıyor.

Özel Organizasyon Planlama
LOKASYONLARIMIZ

-İstanbul Havalimanı
– Taksim
– Beyoğlı
– Fatih
– Beylikdüzü
– Kadıköy
– Caddebostan
– Maltepe
– Sabiha Gökçen Havalimanı

TEMASTA KAL

Hesaplarımızı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip bizimle sürekli olarak iletişim halinde kalabilirsiniz.