fbpx
SURFİN TRAVEL

HAVALİMANI TRANSFER

Havalimanı Transfer:
İstanbul Havalimanı Transfer Hizmetimize hoş geldiniz. Surfin Travel olarak Havalimanı Transfer’i konusunda İstanbul Havalimanı Transfer, Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer gibi konularda siz değerli misafirlerimize istanbul’da harika bir hizmet sunmak için uzman firmayız.

Hangi Noktalara Hizmet Veriyoruz;

Siz değerli misafirlerimizi İstanbul’un Fatih, Sultan Ahmet Meydanı, Taksim Meydanı, gibi noktalardan lüks araçlarımızla alıp İstanbul içerisinde ki havalimanlarına bırakıyoruz. Dilerseniz tatilinize başlarken sizleri İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanından siz değerli müşterilerimizi karşılayıp hotellerinize kadar lüks araçlara transfer hizmeti vermekteyiz.
İstanbul içerisinde günlük ihtiyaçlarınız için bir aracamı ihtiyacınız var Surfin Travel yanınızda. Surfin Travel in geniş araç seçenekleri 9+1 vip donanımlı araçları sayesinde İstanbul içerisinde gitmek istediğiniz her yerde sizlere kaliteli lüks hizmet vermeteyiz.

Fiyat Politikamız;

Surfin Travel siz değerli misafirlerimiz için daima en iyi hizmeti sunar. Sunduğumuz bu hizmetin ücreti ise oldukça makuldur. Fiyatlarımızı Taksi fiyatlarıyla karşılaştırmanızı ve bu kaliteli hizmetin size ne kadar uygun olduğunu görmenizi isteriz. Taksi de ödemiş olduğunuz fazla bagaj ücreti, otoyol ve köprü ücretleri gibi sürpriz ücretlerle karşılaşmazsınız. Surfin Travel de aldığınız fiyatları KDV dahil olup yol, köprü gibi fazladan ücretler talep edilmez. Surfin Travel da rezervasyon yaptığınızda araçlarımız sizlerin belirlediği sürede adresinizde bulunur ve yolculuğun süresi eğer artarsa ücretiniz artmaz sadece konforu daha fazla deneyimleme imkanı bulmuş olursunuz.
Surfin Travel Havalimanı Transfer hizmetini tercih ettiğinizde kazanımlarınız;
Zamandan Tasarruf edersiniz.
Ülke çapında kaliteli hizmet alma ayrıcalığını yaşarsınız
Son model lüks araçlarla hizmet alırsınız
Garantili hizmet alarak sizlere verilen değeri hissedersiniz.
En düşük fiyatlarla tatilinize mutlu başalrsınız

Rezervasyon ve İletişim;

Surfin Travel olarak bizlerden hizmet almak istediğinizde bizlere 05324304014 numaralı telefondan ulaşmanız yada rezervasyon formunu doldurmanız yeterlidir. Bu işlemleri yapmanız durumunda uzman ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşacak ve seyahatinizin planlanmasında yardımcı olacaktır.
LOKASYONLARIMIZ

-İstanbul Havalimanı
– Taksim
– Beyoğlı
– Fatih
– Beylikdüzü
– Kadıköy
– Caddebostan
– Maltepe
– Sabiha Gökçen Havalimanı

TEMASTA KAL

Hesaplarımızı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip bizimle sürekli olarak iletişim halinde kalabilirsiniz.