fbpx
SURFIN TRAVEL

Kurumsal İş Seyahatleri

İş seyahatleri farklı ülkelere gitmeniz gereken durumlarda sizin için sorun olabilir. Gittiğiniz ülkenin ulaşım imkanlarına alışmak sizin konuştuğunuz dili bilmeyen birisiyle iletişim kurmak oldukça zordurve üstelik iş seyahatlerinizde zamanınız kısıtlı olması da bu sorunu daha büyük hale getirir. Fakat Surfin Travel sizlere yapacağız iş ziyaretlerde uzman kadrosuyla tam anlamıyla hizmet vermektedir.

Ayrıcalıklar;

Surfin Travel olarak siz değerli iş insanlarına kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız. Türkiye’de yapacağınız fabrika, firma, bayi, ofis ziyaretlerinizde de sizlere hizmet vermekteyiz. Araçlarımızda sizler için sunduğumuz Wİ Fİ, Tv imkanları ve ikramlarımızla siz değerli iş insanlarının kesintisiz olarak işinize odaklanmanızı sağlamaktadır.

Seyahat Planlaması;

Seyahatlerinizi planlarken uzman şoförlerimiz sizlere her daim yardımcı olacaktır. İngilizce bilen şoförlerimiz sizlere seyahatlerinizde bir arkadaş gibi yardımcı olacak ve iş seyahatinizden arta kalan zamanda bulunduğunuz şehrin güzelliklerini yaşamanıza yardımcı olacaktır.
Türkiye’de ziyaret etmek istediğiniz lokasyonların isimlerinizi bizlere önceden iletmeniz durumunda sizler için en uygun rotayı oluşturup size ziyaretlerinizde verim almak kalıyor.

Hizmetlerimiz;

İş seyahatlerinizde Surfin Travel olarak sizlere lüks donanımlı araçlarla eşlik etmekteyiz.
*Araçlarımız 9 kişi kapasiteli ve iç hacmi oldukça geniştir.
*Mini toplantıları yapabileceğiniz bir alan sizler için sunulmuştur.
*Tüm araçlarımızda WİFİ Hizmeti sunulmaktadır.
*Seyahatlerinize ait KDV’li yada TAX FREE faturanız yolculuk sonlarında sizlere sunulmaktadır.
*Araç şoförlerimiz İngilizce diline hakim olup sizlere seyahatlerinizde eşlik etmektedir.

Rezervasyon ve İletişim;

Surfin Travel olarak bizlerden hizmet almak istediğinizde bizlere +905324304014 numaralı telefondan ulaşmanız yada rezervasyon formunu doldurmanız yeterlidir. Bu işlemleri yapmanız durumunda uzman ekibimiz sizlere en kısa sürede ulaşacak ve seyahatinizin planlanmasında yardımcı olacaktır.

LOKASYONLARIMIZ

-İstanbul Havalimanı
– Taksim
– Beyoğlı
– Fatih
– Beylikdüzü
– Kadıköy
– Caddebostan
– Maltepe
– Sabiha Gökçen Havalimanı

TEMASTA KAL

Hesaplarımızı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip bizimle sürekli olarak iletişim halinde kalabilirsiniz.