fbpx
SURFIN TRAVEL

Şehir Turları

Şehir Turları:

Şehir Turları ziyaret ettiğiniz bir şehrin hem tarihiyle hemde günümüz yaşantısıyla bir olmuş alanları birlikte görme fırsatını bir arada sunar.

Nerelere gidilir;

Surfin Travel şehir turları siz değerli konuklarımızı Tarihin en büyük imparatorluklara başkent yapmış olan bu şehirde gezmek sizler için zevk olacaktır. Bu şehirde her zevke her isteğe göre seçeneğimiz vardır. Sizleri seyahatlerde götüreceğimiz yerel tatlı dükkanları ile sevdiklerinize de Türkiye’den hediyeler götürebilirsiniz.
Tarihin dokusunu seyahatlerinizde hissedebileceğiniz her noktaya sizler götüreceğiz.

Nerelere Gitmeliyim;

Surfin Travel Şehir Turları tüm gün boyunca siz değerli konuklarımızın istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. Ziyaretlerinizde tarihi dokuyu görmek isteye bilirsiniz böylece sizler için İmparatorlukların yaşadığı şehrin tarihini ön plana çıkartan bir tur organize edilir. Fakat tarihi dokudan ziyade romantik ve görkemli bir boğaz turu isterseniz tüm İstanbul boğazını içeren bir tur organize edebiliriz. Seçeneğiniz bunlardan hiçbirisi değil ise ve alışverişide çok seviyorsanız sizleri için sunduğumuz ve şehrin en uygun ve en kaliteli avm lerinden oluşan bir tur hizmeti sunabiliriz. Eğer isteğiniz bunlardan hiçbiri ise hemen bizlere ulaşabilir sizin içinde İstanbul Şehir Turu organize edebiliriz.

Gece Gidilecek Yerler;

Şehrin gündüzü kadar geceside son derece muhteşem olup sizlere gece gidilecek tekne turları organize edebiliriz. Yada size gece lüks bir noktadan İstanbul’un eşsiz güzelliğini izleyerek Türk kahvesinin tadına bakma fırsatını sunabiliriz.
Gittiğimiz her nokta önce sizlerin beğenisine sunularak planlanır ve yabancı dil bilen ekibimiz tarafından sizlere bu hizmet sağlanır.
Büyük bir şehir olan İstanbul’da Şehir Turlarımız dilerseniz saatlik hizmetler dilerseniz günlük şoförlü araç tahsis şeklinde sunulmaktadır.
İmparatorlukların yaşadığı bu şehirde sizlere göstereceğimiz çok şey olduğunu düşünüyoruz. Bizlere hemen +905324304014 numaralı telefondan ulaşın.

LOKASYONLARIMIZ

-İstanbul Havalimanı
– Taksim
– Beyoğlı
– Fatih
– Beylikdüzü
– Kadıköy
– Caddebostan
– Maltepe
– Sabiha Gökçen Havalimanı

TEMASTA KAL

Hesaplarımızı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip bizimle sürekli olarak iletişim halinde kalabilirsiniz.