fbpx

İstanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

1 Ağustos 20210
top-1280x321.jpg

İstanbul Havalimanına nasıl gidilir sorusu günlük olarak uçuşu olan yada yolcusunu karşılamak isteyen tüm müşterilerimizin sormuş olduğu bir sorudur. Fakat yeni yapılan istanbul havalimanı gerek lokasyon olarak İstanbul’un en kuzey kısmında yer alması gerekse yapısı itibariyle oldukça büyük olmasından kaynaklı olarak daha önce burayı tecrübe etmemiş bir kişinin gelen yolcuyu bulması oldukça zordur. İstanbul Havalimanın’dan yolcusunu almak isteyenler ulaşım konusunda kısıtlı imkanlar doğrultusunda sorunlar yaşadığı için Bu konuda Surfin Travel olarak sizin için değerli misafirlerinizi uçaktan indikleri anda karşılamakta ve Vip Donalım’lı araçlarımızla seyahatleri yapacakları araçlara kadar eşlik etmekteyiz. Surfin Travel, Havalimanı Transfer ve Şehirlerarası Transfer için sizlerin belirlediğiniz noktadan başlayıp belirttiğiniz noktaya kadar misafirleri sorunsuz taşınmasını sağlamaktadır. Bu nokta isterseniz İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen havalimanı olur ister konakladığınız hotel transfer olur, isterseniz istanbulun en merkezi Taksim Transfer, Beyoğlu Transfer yada Fatih hoteller bölgesi transferi olur firmamız siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye hazırdır. Tercih ettiğiniz Vip donanımlı araçlarımız Covid-19 önlemleri kapsamında sürekli dezenfekte edilmekte olup sizler için hijyenik maske bulundurmaktayız.Ayrıca araçlarımızda yolculuk yapılan bölüm üaraç kokpit inden izole eilmektedir. Böylelikle hem sosyal mesafe kurallarına hemde oluşacak yakın temasların önüne geçmekteyiz. Araçlarımızda bulunan son teknoloji GPS ve internet alt yapısı sayesinde anlık konum ve yüksek hızlı internetin keyfini çıkarırken seyahatlerinizi ölümsüzleştirmekteyiz.

İstanbul Havalimanı şehrin bütün yükünü kaldırmak için oldukça büyük yapısıyla hizmet verirken İstanbul Havalimanına nasıl ulaşırım soruları oldukça merak uyandırmaktadır. Kısıtlı otobüs hatları ile siz bu büyüklükte bir yapıda o karmaşanın içerisinde sizlere profesyonel ve üstün hizmet anlayışımızla sizlere yardımcı olmaktayız. Misafirlerinizin ve aile bireylerinizin en kaliteli hizmeti almaları için 7/24 saat hizmet numaralarımız 05324304014 numarasından hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Surfin Travel olarak İstanbul Havalimanı’na nasıl gidilir araştırmasını yaptıktan sonra en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermeyi beklediğimizi unutmamanızı hatırlatırız.


Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *


LOKASYONLARIMIZ

-İstanbul Havalimanı
– Taksim
– Beyoğlı
– Fatih
– Beylikdüzü
– Kadıköy
– Caddebostan
– Maltepe
– Sabiha Gökçen Havalimanı

TEMASTA KAL

Hesaplarımızı Takip Edin

Sosyal medya hesaplarımızı takip edip bizimle sürekli olarak iletişim halinde kalabilirsiniz.